JOM stavitelný podvozek Škoda Fabia I (6Y, 99-07) včetně kombi - všechny motorizace

Typ
stavitelné podvozky
Značka vozu
Škoda

• , zakoupeno v Reviloshop

• je to dobrý podvozek krrásně sedí na silnicích když ho dáte na auto bomba prostě.

vybral jsem si tento produkt pač se mi líbil.skušenost dobrá akorát musíte koupit tyčky stabilizátoru ato jsem já nevěděl.nemusím dávat pozor byl to dobrý nákup jsem spokojen

Typ
stavitelné podvozky
Značka vozu
Škoda

Snížení podvozku JOM : - Přední náprava 30-60mm - Zadní náprava 30-60mm - Včetně TUV certifikace - Rychlé dodání Výškově stavitelné podvozky od Německého dodavatele, firmy JOM.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Reviloshop